THINK BIG.

START SMALL.

MOVE FAST..

כמה רחוק אתם
רוצים ללכת?

אם אתם רוצים שינויים קטנים, עבדו על ההתנהגות שלכם. אם אתם רוצים שינוי בגדר קפיצה קוונטית, עבדו על הפרדיגמות שלכם.

אודותיי

עם יותר מעשור של ניסיון בהקמה וניהול של מיזמים מצליחים רבים, חידדתי את מומחיותי בהפיכת חזונות שאפתניים לעסקים ברי קיימא. המסע הזה הוביל אותי לתפקיד מנטור ויועץ עסקי העובד בשיתוף פעולה עם מייסדים נודעים בתעשיות מגוונות כדי להנחות את העסקים שלהם מההקמה ועד להפיכתם למפעלים משגשגים.

במרכז הקריירה שלי נמצאת מעורבות עמוקה בפיתוח עסקי, שיווק ומכירות. אני נמצא תמיד בחזית של הפיכת רעיונות חדשניים לעסקים רווחיים ובריאים. הגישה שלי משלבת תכנון אסטרטגי עם שיווק יצירתי ובניית קשרים חזקים כדי להניע צמיחה עסקית.

ניסיוני כולל תפקידים משמעותיים באקסלרטורים גלובליים נחשבים כמו Techstars ו-Hype, ולאחרונה גם במאיצים המקומיים הישראליים MaofTech. תפקידים אלה חידדו את כישורי בזיהוי וטיפוח פוטנציאל עסקי, ונתנו לי הבנה עמוקה של דינמיקות שוק שונות ותפקידם הקריטי של אסטרטגיות עסקיות מותאמות אישית.

הגישה שלי לייעוץ וליווי עסקים היא הוליסטית. אני לא מתמקד רק בהיבט אחד של העסק שלך, אלא מצטרף אליך בהובלת העסק כולו. יחד נבנה אסטרטגיה מקיפה, המחברת בין החזון של העסק שלך לבין הנוף הדינמי של השוק.

אני נוקט בגישה ממוקדת במייסד/מנכ"ל. הפילוסופיה שלי מתמקדת בעבודה אינטימית עם מייסדים/מנכ"לים. שיתוף הפעולה שלנו יקדם את ההתפתחות של המיזם שלך, וידחוף אותו לשלב הבא.

אני לא יועץ מגבוה. אני מפשיל שרוולים ואיתכם מעורב באופן פעיל. לוקח 100% אחריות על ה 50% שלי בשותפות שלנו.

בלי נתונים, אני רק יועץ עם דעה. אז אנחנו עובדים יחד, מבוססים על נתונים. המפתח הוא כמובן שיהיו לנו הנתונים הנכונים לעסק שלך.

אני מוכוון תכלס. החיים קצרים. ולידציה אמיתית לעסק מגיעה רק ממכירות אפקטיביות. זה המקום שבו פיתוח עסקי, שיווק ומכירות נפגשים, כשהגומי פוגע בכביש והדברים עוברים מארץ הפנטזיה למציאות - האלמנטים הקריטיים להישרדות ולצמיחה של כל חברה.

אנחנו לא מאלתרים. אנחנו מתבססים על מתודולוגיה מנצחת: מנתחים נתונים, ממפים מצב, מחליטים על KPI, מתאימים ומחדדים אסטרטגיה ותוכנית עבודה, עוקבים אחרי היישום, מתחקרים באופן קבוע, משפרים וצומחים מהר.

אני מביא תוצאות

 01
תכנון אסטרטגי וביצוע
02
גיוס כספים
03
צמיחה במכירות
04
פיתוח מוצר וחדשנות
ELAD HOLLANDER
ELAD HOLLANDER
ELAD HOLLANDER
ELAD HOLLANDER

הרצאות

עובדים ללא שינה: כיצד סוכני AI משנים את ניהול המשאב הארגוני


הרצאה זו עוסקת בשינוי הדינמי במרחב העבודה המודרני, במיוחד לאור המחסור במשאבים פיננסיים שמורגש באופן חריף בתקופות מאתגרות אלו בישראל.

כשאנו עוברים לעידן היברידי של עבודה—המשלב סביבות פיזיות ומרוחקות—אנו רואים גם את עלייתו של כוח עבודה חדש המורכב מעובדים אנושיים ועובדים וירטואליים. סוכני ה-AI הללו, הפועלים מסביב לשעון במהירות ודיוק יוצאי דופן, אינם רק רעיונות עתידניים אלא פתרונות מעשיים המתמודדים עם אתגרי כוח העבודה של היום, כולל אוטומציה של משימות וניתוח נתונים.

ההרצאה תחקור כיצד סוכני AI משנים את נוף העבודה המודרני ותספק אסטרטגיות מעשיות לשילובם החלק במבנים ארגוניים שונים. 

בהדגשה שהטכנולוגיה הזו אינה מיועדת רק לחברות גדולות אלא זמינה וניתנת ליישום לעסקים בכל הגדלים, מחברות בינלאומיות ועד בתי קפה מקומיים קטנים, נעמיק בפרקטיקות של ניצול AI בפעילות העסקית היומיומית. נבחן את היכולות והמגבלות של סוכני AI אלו, ונציב את הבמה לעתיד שבו שיתוף פעולה בין אדם ל-AI יהפוך לנורמה בניהול משאבים ומעבר לכך.

ההרצאה תדגיש את ההזדמנויות והאתגרים המתעוררים, תוך הדגמה פרקטית כיצד עסקים היום יכולים לנצל טכנולוגיה זו בצורה אפקטיבית לטובתם.

יזמות ללא יזמים
טיפוח גישה לחדשנות יומיומית

בעולם שבו היזמות מקושרת לעתים קרובות עם סטארט-אפים הייטקיסטים ומיזמים עסקיים בומבסטים, ההרצאה הזו מעבירה את המיקוד לרוח היזמית שנמצאת בתוך כל אחד מאיתנו, ממתינה להתבטא בחיי היומיום שלנו.

הגישה היזמית

יש  להבין שהליבה של היזמות אינה רק בהקמת ״עסק״; זו גישה שניתן לאמץ על ידי כל אחד, בכל מקום. בהרצאה זו נדבר על מה פירוש לחשוב כמו יזם—להיות פרואקטיבי, לאמץ סיכונים, ולראות הזדמנויות היכן שאחרים רואים מכשולים.

יזמות יומיומית

נחקור דרכים מעשיות ליישם חשיבה יזמית בפעילויות היומיומיות שלנו, הן אישיות והן מקצועיות. איך נוכל לחדש במשימות השגרתיות שלנו? איך נהפוך את המובן מאליו למשהו יוצא דופן?

פרואקטיביות בפעולה

למדו כיצד ליזום ולהיות עצמאים. נדון באסטרטגיות להפוך לפרואקטיביים בסביבתכם, לגרום לדברים לקרות במקום לחכות להם.

לקיחת סיכונים

נלמד לאמץ את לקיחת הסיכונים המחושבים שמגיעים עם פעולה יזמית. איך נוכל להעריך סיכונים בתבונה ולנקוט צעדים להפחית אותם תוך כדי רדיפת המטרות שלנו?

טיפוח צמיחה

גלו איך ליצור את הבמה לפרויקטים ולרעיונות שלכם לשגשג. חלק זה של ההרצאה יעסוק ביצירת סביבה מטפחת לחדשנות.

הוצאת היזם שבפנים

כל ההרצאה הזו מתמקדת בשחרור היזם שבכל אחד מאיתנו. גלו איך להכניס חיים יזמיים לכל מה שאתם עושים, ולהפוך כל יום לצעד לקראת שיפור עצמי והצלחה.

שימושים מעשיים
לתורת המשחקים

תורת המשחקים חוקרת קבלת החלטות בתוך קבוצות, ומתמקדת במצבים בהם ההחלטות הן תלויות זו בזו. היא פועלת בתחום שבין רציונליות לאי-רציונליות, ומתייחסת לדינמיקה של פרטים שונים החיים יחד. הרצאה זו צוללת לעולם של עיצוב מנגנונים, יצירת סביבות המעודדות התנהגויות ספציפיות בקרב שחקנים, החל מהשתתפות במכרזים ועד לפעילויות יומיומיות כגון תזונה ופעילות גופנית, מערכות יחסים והורות, התפתחות מקצועית ופעולה חברתית. כל ארגון יכול להתאים את ההרצאה כך שתסביר כיצד גישה זו מקדמת את הסביבה האופטימלית לצמיחה בתחום הרצוי.

"אנו מעצבים את בתינו. לאחר מכן הם מעצבים אותנו."

הרצאה זו תחקור כיצד "לעצב" סביבה כדי להשיג תוצאות רצויות שונות. בין אם המטרה היא לטפח חדשנות, לעודד שיתוף פעולה, או להגביר את המוטיבציה, נלמד את יסודות עיצוב סביבות המובילות להתנהגויות ותוצאות חיוביות ספציפיות. על ידי יישום עקרונות תורת המשחקים, נוכל ליצור מסגרות מותאמות אישית שמניעות הצלחה קולקטיבית בתחומים מגוונים.

לקוחות מספרים

חיים לוי

יו״ר גרינברי השקעות

״אני 30 שנה בעסקים ומעודי לא פגשתי מישהו כמו אלעד״

מייק קורט

שותף מנהל PartnersForSports

״זה מסע מרתק עם אלעד״

מריאנו פטסינסקי

מנכ״ל אפקפיטל

״כשייסדתי את אפקפיטל, לא היה לי ספק את מי אני רוצה לידי״

בואו נדבר

רוצים תוצאות?